Sprzątanie magazynów

Sprzątanie hal magazynowych.

Ład i porządek na magazynie lub hali produkcyjnej, jest warunkiem bezpiecznej i wydajnej pracy. Jak zapewnić odpowiedni porządek w takim miejscu? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu sprzątającego. Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości sprzątanie magazynów oraz sprzątanie hal magazynowych na terenie Poznania i pobliskich miejscowości, takich jak: Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl.
Zakres prac oraz ich harmonogram dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, tak żeby nie utrudniały i nie wstrzymywały funkcjonowania Państwa firmy.

Sprzątanie magazynów - zakres usług?

 • Zamiatanie posadzki:
  – jest to najbardziej podstawowa czynność sprzątająca, którą wykonujemy metodami ręcznymi lub z użyciem automatycznych urządzeń do odkurzania. Gwarantuje to dużą szybkość oraz dokładność wykonanych prac.
 • Maszynowe mycie posadzki:
  – skuteczne i dokładne usuwanie zanieczyszczeń znajdujących się na posadzkach. Od rozlanych napojów, poprzez błoto, aż po tłuste osady i resztki oleju na podłogach. Mycie posadzki metodą maszynową odbywa się z wykorzystaniem technologii parowych oraz dedykowanych środków czyszczących.
 • Sprzątanie wokół dużych koszy przed sektorami:
  – usuwanie pozostałości po opakowaniach, resztki odpadów i inne luźne zanieczyszczenia, które powinny znajdować się wewnątrz koszy, a są poza nimi. 
 • Opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków:
  – regularna wymiana pełnych worków na śmieci na puste. Czynność wykonujemy zarówno dla koszy na śmieci zewnętrznych, jak również wewnętrznych. Wykonujemy również sprzątanie magazynów wysokiego składowania oraz magazyny firm kurierskich i nie tylko.
 • Sprzątanie pod rampami:
  – trudno dostępne miejsca pod rampami rozładunkowymi są częstym miejscem zbierania się śmieci. Ich regularne usuwanie pozwala pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy oraz jej otoczenia.
 • Mycie regałów, obojników, tablic informacyjnych, drzwi, gaśnic itd.:
  – utrzymanie elementów infrastruktury technicznej w należytej czystości, znacznie zwiększa ich widoczność i dobrze wpływa na samopoczucie pracowników. Mają oni przekonanie, że miejsce ich pracy jest im przyjazne i zapewnia najwyższym poziom bezpieczeństwa.
 • Dezynfekcja:
  – skuteczna dezynfekcja sanitariatów, łazienek, pomieszczeń socjalnych pozwala utrzymać w nich wysoką higienę, minimalizuje ryzyko bakteriologiczne i zmniejsza szansę na występowanie groźnych dla zdrowia i życia bakterii oraz zarazków.

Sprzątanie magazynów wykonują osoby z odpowiednim przeszkoleniem, wyposażone w profesjonalne narzędzia. Regularnie wykonywane sprzątanie magazynów sprawia, że komfort pracy jest wielokrotnie wyższy, a firma jest postrzegana jako dobrze zorganizowana i dbająca o swoich pracowników. Ma to duże znaczenie dla kwestii wizerunkowych przedsiębiorstwa.

Sprawdź także naszą ofertę z zakresu sprzątanie biur.

Masz pytania?

Jesteś zainteresowany naszą usługą sprzątania magazynów. Darmowa wycena!

Zaufali nam

Pytania / wyceny

...

Kontakt

Adres:

ul. Ks. I. T. Ratajczaka 2 Wielka Wieś, 64-320 Buk

Email:

e-mail: mikomag@onet.pl

Telefon:

+48 603 203 079

Sprzątanie magazynów. Nasze usługi świadczymy terenie: powiat poznański, Poznań, Buk, Niepruszewo. Powiat nowotomyski: Opalenica, Nowy Tomyśl.