Sprzątanie biur Poznań

Oferta sprzątania biur.

Zadbane biuro jest nie tylko wizytówką firmy. Czyste pomieszczenia biurowe, zapewniają najlepsze warunki do wydajnej i efektywnej pracy. Pracownicy przebywając w czystych pomieszczeniach czują się komfortowo oraz mają poczucie, że pracodawca o nich dba.

Sprzątanie w firmach - postaw na profesjonalistów.

Zastanawiają się Państwo nad tym, jak najlepiej sprzątać biura? Delegować do tego pracowników, czy może skorzystać z usług profesjonalnych firm sprzątających? Nasza odpowiedź jest prosta - najlepiej powierzyć to profesjonalistom. Dlaczego? Naszym zdaniem to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy dla firmy, ale także kompleksowość usługi od odkurzania przez dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych po sprzątanie po remontach. Nasze usługi wykonujemy w lokalizacji takiej jak: powiat poznański: Poznań, Buk oraz powiat nowotomyski: Opalenica, Nowy Tomyśl oraz pobliskich miejscowościach.

Co obejmuje sprzątanie biur.

Firma MikoMag oferuje profesjonalne sprzątanie biur oraz posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług. Wśród nich znajdziemy:

 • Podstawowe sprzątanie biur:
  – odkurzanie i wycieranie na mokro biurek, półek, parapetów; usuwanie kurzu z urządzeń biurowych, opróżnianie koszy na śmieci i mycie podłóg,

 • Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych:
  – sprzątanie toalet, łazienek, a także pomieszczeń socjalnych. Czynności te obejmują mycie i dezynfekcję sanitariatów, umywalek, zlewów, a także całej armatury, ścian i podłóg. 

 • Sprzątanie pomieszczeń socjalnych, kuchni, szatni: 
  – odkurzenie/zamiatanie, mycie podłóg stolików, szafek, parapetów; dezynfekcja umywalek i armatury; opróżnianie koszy i wymiana worków na śmieci, usuwanie pajęczyn.

 • Usługi dodatkowe:
   – niejednokrotnie w biurze należy przeprowadzić dokładniejsze sprzątanie w rzadszych cyklach. Obejmuje one między innymi: mycie okien, sprzątanie po remontach; pranie wykładzin i obić tapicerskich; mycie  włączników oświetlenia, gniazdek, klamek, lamp; czyszczenie kaloryferów i innych elementów.

 • Sprzątanie samochodów firmowych:
  – mycie deski rozdzielczej i elementów wyposażenia pojazdu, odkurzanie, a także pranie tapicerki samochodowej. 

Sprzątanie biur

Dlaczego nasza oferta sprzątania.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że usługa sprzątania w Twoim biurze zostanie wykonana przez wykwalifikowany i przeszkolony personel, a  każde zlecenie potraktujemy w indywidualny sposób. Harmonogram prac dostosowujemy do naszych klientów. Mogą one posiadać charakter cykliczny lub jednorazowy.  W swojej pracy korzystamy tylko z wysokiej jakości środków czystości i sprzętu znanych marek. Dzięki temu  jakość naszych usług sprzątania jest zawsze na najwyższym poziomie. Jako firma sprzątająca biura na terenie Poznania i okolic dbamy o bezpieczeństwo powierzonego mienia naszych klientów i dlatego posiadamy wykupione ubezpieczenie, także od odpowiedzialności cywilnej. Zaufało nam już wiele firm i klientów indywidualnych. Zapraszamy do skorzystania naszej oferty.

Poznaj także naszą ofertę z zakresu sprzątania magazynów – więcej informacji tutaj.

Masz pytania?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na pytania lub wykonamy wycenę.

Zaufali nam

Pytania / wyceny

...

Kontakt

Adres:

ul. Ks. I. T. Ratajczaka 2 Wielka Wieś, 64-320 Buk

Email:

e-mail: mikomag@onet.pl

Telefon:

+48 603 203 079

Sprzątanie biur. Nasze usługi świadczymy w lokalizacji: Poznań, Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl.